Lindex kevad-suvi 2018 Sara Bille
Lindexi puhta ilmega kevadsuvises lookbookis näeme meremeheteemat flirtimas prantslasliku naiselikkusega. Kollektsioon on rajatud moe klassikutele, mis on valmistatud uute materjalide, tekstuuride ja värvuste modernsest segust.

Stiil hakkab muutuma trendikusest tähtsamaks. Sellel hooajal on põhiline olla naiselik just nii, nagu ise soovid, väljendades oma isiklikku stiili praktiliste rõivastega, mis peavad ka ajaproovile vastu,” räägib Pia Ekholm, Lindexi peadisainer.

Selles kollektsioonis näeb naiselikke siluette, mille tähelepanu on koondunud vöökohale ja õlgu paljastavatele detailidele. Tumesinine, beež ja värske kreemjas valge on põhivärvid ning kevadist värskust lisavad helesinine, punane ja kollane.

Triiksärgid, põikitriibulised topid, teksad ja kostüümid on endiselt garderoobi tähtsad alustalad, kuid värskendatud detailide ja värvustega – näiteks punane vihmamantel.

Kevade peamised aksessuaarid on silmatorkavad kõrvarõngad ja moodne versioon võrkkotist või julgetes värvides risti üle keha kantav kott.

Kollektsioon on kauplustes ja veebipoes saadaval alates kolmandast nädalast.