@martalaan / Instagram, @vspahotel / Facebook
Mari Martini juhitud rõivafirma Tallinn Dolls loob nukulikke kleite, mis on populaarsed nii koolilõpetajate seas kui muudel pidulikel üritustel. Anne & Stiili lugeja avastas aga nördinult, et tema kantud disainerikleit oli sama lõikega kui teenindajate oma.

Ta oli õhtusöögil Tartu hotelli V Spa restoranis, kui märkas, et töötajate vormiriietusel oli täpselt samasugune lipsukesega krae nagu tema pidulikul kleidil. „Pidin end pooleks imestama! Lähed restosse pea 200eurose kleidiga (mis on paljudel ilmselt ainus uhke kallis kleit) ja siis avastad, et koristajatel ja teenindajatel on samasugune!“ kirjutas lugeja.

Tallinn Dollsi ülipopulaarne iseloomuliku kraega kleit Dollable maksab e-poes 160 eurot ja on saadaval mitmes eri värvitoonis.

Tallinn Dolls

Seda kleiti kandsid hittsaates „Su nägu kõlab tuttavalt“ Marta Laan ja Maria Listra.

Samasugune mudel on juba mõnda aega olnud V Spa vormiriietuse osaks.

@vspahotel / Facebook

„Dollable kleit on Tallinn Dollsi peamine signatuurtoode, mis on aja jooksul tõesti väga populaarseks saanud,“ teatas Tallinn Dollsi esindaja kommentaariks. „Tegemist on mudeliga, mis on meie püsikollektsioonis täna 8 aastat juba. See on ehk nagu Polo särk või Chaneli jakk, tõeline klassika, mille väärtus ajas aina kasvab.

Sellest, et tegemist on meie kõige popima mudeliga, ei ole me kunagi saladust teinud. Ja enamasti on kliendid öelnud, et jah, ma tean, ma olen seda näinud teistel ja ma tahan seda ka. Limiteeritud kollektsiooni me seda mudelit liigitada ei saa.

Vormiriietena kasutavad Dollable mudelit Eesti kõige kõrgema tasemega teenindusettevõtted ja selle üle tunneme uhkust. Kaasa arvatud V Spa, kelle erisooviks oli meie kollektsioonist tellida just see mudel. Ka seetõttu, et see on signatuurtoode Eesti tugevale moebrändile näidates sellega välja oma poolehoidu Eesti disaini suhtes. Loodame, et mõlemad pooled saavad tunda uhkust Eesti disaini üle.“