Legendaarne modell Kate Moss on tõeline superstaar, kes armastab särada glamuursetes kasukates nii tänavapildis kui ka punasel vaibal. Scanpix/ PA Pictures
Soojas olemine ei tähenda alati puhvis sulejopet või paksu voodriga villamantlit. Lisa talvesse peotäis glamuuri ja luba kasukal end ehtida.

Selle sügise ja talve hitt on kunstkarusnahk, mis lubab disaineritel mängida nii vormide kui ka aina kirkamate värvidega.Tänapäevased materjalid peavad karusnahaga sammu nii luksusliku enesetunde tekitamises kui ka soojapidavuses, nii et kunstkarusnahale võib julgelt panustada.

Klassikalisest mustvalgest kombinatsioonist on Givenchy moemaja taktikepi all saanud pilkupüüdev karvik.
LaurentVU/SIPA

Moemaailm, kaasa arvatud maailmakuulsad brändid Burberry, John Galliano, Versace, Gucci, Giorgio Armani, Calvin Klein, Stella McCartney, Esprit, Lindex jpt, on võtnud suuna loobuda oma loomingus karusnahka kasutamast. Ka Eesti disainerid liiguvad suure kiirusega samas suunas ja pakuvad kandmiseks kunstkarusnahast karvikuid.

Balmaini elektrisinine glamuur viib mõtted aastavahetusele, vastuvõttudele ja jõulupidudele – glämmi jääb veel ülegi!
Pixelformula/SIPA

Kasukatel kasutavad disainerid kõikvõimalikke pööraseid mustreid, tekstuure ja toone, mis tagavad miinuskraadide keskel tõelise moekuse. Kui kasukas tundub liiga suur või kohmakas, tõmba see vööga kokku ja oledki moodsalt lahe.

Michael Korsi tumepunane jakk on ideaalne neile, kes sõidavad autoga. Hea lühike karvik ei jää auto ukse vahele ja on seljas moekas.
Pixelformula/SIPA
Kunstkarusnahk lubab glamuurselt siseneda teatrimajja ja peopaika, aga ka nautida nädalavahetust lemmikteksades, sobides nii kõrgete kontsade kui ka mugavate ketsidega. Kasukat on lausa soovitatav kaunistada edevate ja sillerdavate prossidega. Kehtib reegel, et mida rohkem, seda uhkem. Seega pole tagasihoidlikkus praegu suurem asi voorus!