Victoria Beckhami läbikumav kõrge kraega pluus on kohtinguks ideaalne! Laiad viigipüksid ja kontsakingad teevad kandja visuaalselt tükk maad pikemaks. Scanpix/Laurent VU/SIPA
Kes meist ei tahaks kohtingul välja näha kaunis ja ihaldusväärne? Paista ühtaegu stiilne, aga pisut võrgutav võib olla paras väljakutse, aga see on tehtav!

Nii mõnegi jaoks on veebruar tänu valentinipäevale armastuse kuu. Olgu tegemist esimese või 25. kohtamisega, end kohtinguks lille lüüa armastab iga naine. Hea oleks leida tark piir, mis puudutab ihu paljastamist – ei taha ju keegi välja näha nagu tagasihoidlik nunn või liiga vabade elukommetega naine. Kui oled selga valinud natuke lühema seeliku või kleidi, mis paljastab kaunid sääred, siis võiks ülemine osa olla pigem kaetud. Kui aga tunned erilist uhkust oma büsti üle ja valid avara või läbikumavast kangast pluusi, siis pane selle juurde pigem pikad püksid või allapoole põlve ulatuv pliiatsseelik.

Armas lilleline muster toimib alati! Michael Korsi kollektsiooni kleit on ühtaegu värviline, aga mitte liiga pealetükkiv. V-kaelus, rõhutab parajal määral dekolteed.
Pixelformula/SIPA

Tasakaal võiks säilida ka üldpildis. Liiga sätitud või lohakas välimus pole samuti hea. Näiteks kui kannad liibuvat ja viisakat kontoristiilis kleidikest, vali sinna juurde madalad tanksaapad, nooruslik vöökott või pungiliku/sportliku ilmega tagi. Kui kannad lendlevat romantilist kleiti, lisa terake rangust šiki jaki ja vööga ning vali jalanõudeks valged tennised. Kaunis pits teeb välimuse naiselikumaks, kuid tasanda seda näiteks viigipükste või nahast seelikuga. Ka nahk- või teksatagi annab välimusele kergelt muretu ilme.

Endine jalgpallitäht David ja tema moeloojast kaasa Victoria Beckham on kohtingutel käies justkui musternäidis, riietudes alati omapäraselt ja šikilt. Victoria sametist viigipüksid ja sama tooni triiksärk moodustavad seksika ja ühtse terviku.
Scanpix/ PA Pictures/ Dominic Lipinski

Kui närv on pisut sees ja kodus kombineerida ei jõua, on alati abiks väike figuuri rõhutav must kleit, mugav pükstükk või naiselik hõlmikkleit. Värvi huuled kaunilt korallitooni või mahedalt roosaks ning nägu ja riietus hakkab pärast pikka päeva lausa elama!

Vastandid loovad tervikliku ilme. Michael Kors on kokku pannud sportliku dressipluusi ja narmastega suvise seeliku, millele annab rokiliku alatooni lühikeste käistega nahktagi. Miks mitte näidata kohtingul oma isikupära ja oskuslikku asjade kokkusobitamist!
Pixelformula/SIPA
Kõige tähtsam on tunda end kohtingul iseendana. Kui erkpunane või leopardimustriline kleit võib mõne mehe jaoks tunduda ehmatav, aga see on kandja igapäevane stiil ja peegeldab tema olemust, siis ei maksa sellest hoolida. Vahel tasub jääda truuks lemmikpluusile või teksadele, milles tunned end kõige mugavamalt ja kindlamalt.