Ashley Graham Scanpix/ BroadImage
Läbi erinevate ajastute on taljejoont peetud naiseliku figuuri sümboliks – jutt ei käi mitte piitspeenikese naisekeha ülistamisest, vaid liivakellakujulise figuuri ihalusest.

Tähelepanu taljele

Vööjoone esiletoomiseks sobib nii korsett kui ka lai vöö. Pihta aitavad rõhutada ka printsesslõige ning laia värvliga A-lõikelised seelikud ja püksid. Kui puusa- ja vööümbermõõdu vahe on minimaalne, pakub alternatiivi ampiirlõige, mis kergitab vööjoone kõrgemale, otse rinna alla.

Kihiti, ikka kihiti!


HM
Kihiline riietus on loodud justkui jahedate ilmade trotsimiseks. Trendikas lähenemine aitab varjata erinevaid figuuri puudujääke. Vältida tuleks üleminekuid kehapiirkondades, mida soovitakse riietusega varjata. Näiteks, kui tahate peita laia puusajoont, jälgige, et mõni kiht ei lõppeks puusa kõige laiemas osas, vaid ulatuks sellest mõned sentimeetrid üle.

Käsivarred peitu

Kaubamaja

Nüüd saab õlapaeltega kleiti kanda muretult ka südatalvel! Pluusi ja džempri sobitamine kleidi alla on uus kuum trend. Sama lähenemine kehtib ka varrukateta topi puhul. Hea uudis ka kõigile neile, kes oma käsivarsi ja dekolteed võõra pilgu eest varjata soovivad.

Lugu ilmus ajakirja Catwalki 2017. aasta juunikuu numbris.