Muusik Stig Rästa armastab ketse kanda nii punase vaiba üritustel, presidendi vastuvõtul kui ka laval esinedes. Võtkem eeskuju! Alar Truu/ Õhtuleht
Kui mõned aastad tagasi ei lastud sind ketsides isegi popimatesse ööklubidesse tantsima, siis praegu peaks iga teadlik turvamees juba teadma, et stiilne kets teeb moemaailmas ära ka täiuslikult viksitud kingapaarile. Tossud on jõudnud massidesse ja seda põhjusega: need on mugavad ning olgem ausad, päris moodsad.

Aina rohkem mehi on otsustanud panna nahast kingade asemel jalga hoopis mugavad ketsid – seda kasvõi pidulikule pulmapeole – ning mitmed poed tunnistavad, et just tossude müük on tõusuteel, mistõttu on hakanud kingade müüginumbrid järjest langema.

Kui sa pole just kivi all elanud, siis tead, et tosse võib kanda tänapäeval vabalt ka väljaspool treeningusaali ning neist on saanud iga mehe (ja tegelikult ka naise) garderoobi loomulik osa. Ketse ei armasta ainult tavainimesed, vaid ka kuulsused on hakanud mugavate jalanõude kasuks otsustama. Tänapäeval näeb ketse nii tänavatel, baarides ja klubides kui ka punasel vaibal.

Selleks et ketsid aga hästi välja kanda, osta alati selline paar, mis sobib su ülejäänud garderoobiga, ja mis põhiline, hoia oma ketsid alati puhtana! Pole vahet, kui ägedad tossud sul jalas on – kui need on kaetud poriste plekkidega, näevad need ikka inetud välja.

Kui ei tea, millist tossu endale valida, siis päästame hädast!