Denim Dreami 25. sünnipäevapidu Andres Raudjalg
Aasta säravaim pidudehooaeg on ukse ees, mis tähendab, et tasub juba varakult moekate riidekomplektide tarvis inspiratsiooni koguda.

Stilist ja Anne & Stiili ilu-ja moetoimetaja Karolin Kuusik valis Denim Dreami 25. juubelipeo fotoseina ees poseerinud külaliste hulgast kuus stiilieeskuju, kelle poole inspiratsiooni ammutamiseks vaadata.

Laura Põldvere esinemas Denim Dreami 25. juubelipeol
Andrei Ozdoba / Andres Raudjalg

Vaata läbi pluusi!

Siin komplektis saavad kokku selle peohooaja kaks suurt trendi - läbipaistvad kangad ja narmad. Miks mitte neid koos kanda!

Andres Raudjalg

Seksikas soeng

Kõrge hobusesaba on äge aksessuaar nii elegantsele kui ka metsikumale peole. Kui endal juuksematerjali napib, siis pole midagi halba võltspatsis, mis jätab usutava mulje.

Andres Raudjalg

Romantikat 70ndatest

Mahlakas toonis voltide ja volüümikate varrukatega retrostiilis kleit sobib eriti imeliselt tumedapäisetele kaunitaridele. Selle stiili kuulsaim muusa on Florence and the Machine'i lauljanna Florence Welch.

Andres Raudjalg

Naiselik versus mehelik

Meeste riidekapist inspireeritud, kuid väikeste tüdrukute lemmiktoonis ülikond on särtsakas valik pidulikku õhtusse.

Andres Raudjalg


Sähvivad metallid

Oh kui palju annavad komplektile juurde säravad detailid! Metalsed käekotid, kõrvarõngad ja vööd panevad pidutsejad tõeliselt särama - ja ehk ei olegi nende valimisel vaja alati delikaatseks jääda.

Andres Raudjalg


Lihtne lõige, mõjuv värv

Lihtne lõige ja kvaliteetne materjal garanteerib alati maksimum stiilipunktid. Erkpunane värvivalik tähendab aga seda, et kandja ei jää ühelgi pildil märkmatuks.