Sarah Jessica Parker Scanpix
Meil kõigil on vahel selliseid päevi, mil üles ärgates tunned, et sa lihtsalt pole tegudeks valmis. Voodist tõusmisest ainult hullem on mõte enda sättimisest. Just sellisteks päevadeks on meil garderoobis dressipüksid. Täna, rahvusvahelisel dressipükste päeval, vaatame, kuidas neid kanda nagu staar.

Maailm sai dressipükstega tuttavaks 1920. aastatel, mil Le Coq Sportif spordirõivaste brändi omanik Émile Camuset mugavat püksipaari esitles.

Dressid olid klassikalise moega - valmistatud hallist trikotaažkangast ja järgisid mugavust, et sportlastel oleks hea venitada ja joosta.

Rahvusvaheline dressipükste päev on ellu kutsutud eesmärgiga tuletada meelde, et dressipükste kandmine ei pea tingimata häbiasi olema.

Kui dressipüksid sinu kontorisse hästi ei passi, kogu puhkepäevade tarvis inspiratsiooni näitlejanna Sarah Jessica Parkerilt, kes vabal ajal väga dressipükste usku on. Stiilitrikk? Mõnus lohvakas kampsun, kontsaga saapad ja päikeseprillid.

Sarah Jessica Parker
Scanpix

Kui sa kontsade ja dressipükste kombosse ei usu, võta eeskuju modell Gigi Hadidilt, kes kannab dressipükstega hoopis Dr. Martensi saapaid. Stiilitrikk? Taaskord päikeseprillid ja muretu meel.

LOE LISAKS: MOESPIKKER | Mis on ühist Hollandi kuningannal ja Carrie Bradshaw'l?