Foto: Shutterstock
Kui olid 90ndate alguses teismeline, siis tõenäoliselt kandsid ka sina sageli dresse, isegi, kui sa parasjagu trennis ei olnud ja see trend on juba ammu tagasi. Popstaarid nagu Damon Albarn ja Liam Gallagher kandsid sageli Adidase t-särke ja eest lukuga pusasid ning Spice Girlsi tüdrukute hulka kuulus Sporty Spice, kelle kogu imago keerleski spordiriiete kandmise ümber.

Seejärel tuli 1997. aastal välja Jason Nevinsi remix Run-D.M.C. hitile "It's Like That" ja taaskord olid dressid tagasi moes. See võis olla mugav, kuid labane, aga ka samaaegselt nii mugav kui esinduslik. Oleneb, kui hästi sa oskasid oma riideid kombineerida ja välja kanda.

Üks kõige popimaid brände oli nii tol ajal kui ka praegu Adidas, kelle retrohõngulised pusad ja kolme triibuga dressipüksid on tänaseni moes. Rääkimata veel Adilette plätudest, mis on populaarsed ka aastaid peale nende esmaesitlust.

1970ndatel loodud plätud on muutunud ikooniliseks ja kui algselt disainiti need basseini ääres kandmiseks, said neist kiiresti hoopis moodsad jalavarjud, mida staarid ja moemõjutajad sageli kanda armastasid. Kuigi need olid vaieldamatult kõige populaarsemad 2016. ja 2017. aastal, armastavad moeinimesed neid siiani ja kombineerivad kokku nii maani kleitide, nahkseelikute kui ka looduslikust kangast alt laienevate pükstega. Olgem ausad, need lihtsalt sobivad absoluutselt kõigega ja mis veelgi parem: neid armastavad nii naised kui ka mehed.

Allikas: Who What Wear