Kendall Jenner Scanpix
Kuigi enamus loomulikkuse kummardajaid võib neoonvärvide peale nina kirtsutama jäädagi, ei saa kuidagi tähelepanuta jätta seda 2000ndatel aastatel plahvatanud värvipommi, mis otsapidi tänapäeva tagasi on jõudnud, vahendab Cosmopolitan.

Küllap oleme me kõik moel või teisel neoonvärve põlastanud, pagendades need reivile ja aeroobikasse. Ükski endastlugupidav staar pole juba aastaid kandnud neoontoonides õhtukleiti või aksessuaare. Enne, kui seda hakkasid tegema Kardashianid. Nüüd on neoonvärvid äkitselt kõikjal ning neid ei peljata enam ka punasele vaibale selga panna. Instagramis piisab vaid otsingusse kirjutada “neoonkleit” või “neoontossud” (#neondresses, #neonsneakers toim.), kui sind tabab tõeline inspiratsioonitulv. Pinterestis on samade märksõnade otsingusagedus tõusnud 288%.

Kui oled endiselt kahtleval seisukohal, siis need 5 nippi aitavad ilma suurema vaevata neoonid oma igapäevastiiliga sulandada:

1. Alusta pisikese aksessuaariga

Lihtne neoonroheline pael juustes või hobusesaba ümber lehvimas mõjub värskendavalt iga riietuse juures, püüdes pilku ning pannes inimesed sinu stiili üle juurdlema.

2. Vali üllatav toon

Highlighter-markeri karva kollane ja roosa on nagunii juba paljude riidekapis, aga kuidas on lood erksa türkiisiga? Kombineeri türkiissiniseid pükse lihtsa valge t-särgi, tagasihoidliku ridiküli ja minimalistlike kingadega. Usu, see look tabab otse kümnesse!

3. Pane silmad särama!

Arvasid, et kõnealune dramaatiline värvitrend jääb pidama vaid riietesse? Arva uuesti. Neoontoonides make-up on tagasi. Seega, kollase laineriga joonistatud kassisilm ja erksinine ripsmetušš — miks ka mitte.

4. Ole mõõdukas

Väga keeruline on kanda mitut neooneset, ilma et näeksid välja nagu hakkaksid minema reivile. Näiteks neoontagi ja -kõrvarõngad on väga trendikas outfit sõbrannadega brunchile minekuks, samas kui neoontagi ja -kleit on aga juba Weekend Festival.

5. Anna maniküürile vunki!

Pole siiski kindel, et see kõik on sinu teema? Ära heitu. Proovi hoopis neoonkollast või -roosat maniküüri. Nüüd võid oma ülejäänud garderoobile kindlaks jääda ning beeži, musta ning halli edasi kanda ning ikkagi trendiga kaasas käia.