Foto: Shutterstock
Teksapüksid on olenemata hooajast väga paljude naiste garderoobi lulisimaid esemeid ja see on nii olnud juba aastakümneid. Kuid üks asi, mis iga natukese aja tagant muutub, on nende stiil.

Sirge lõikega, liibuvad, kõrge värvlikohaga või hoopis alt laienevad — need muutuvad vastavalt trendidele, iseloomudele ja kehatüüpidele. Ja kui me keskendume nüüd trendidele ja küsime, millised teksapüksid käesoleval sügistalvel kõige moekamad on, pole vastust keeruline leida. Nendeks on 60-70ndate mõjutustega alt laienevad teksapüksid, kirjutab moeportaal Coveteur.

See trend sai alguse Celine’i moemajast ja levis edasi nii Balenciaga kui ka Nili Lotani loomingusse. Nüüdseks kannavad neid nii moeikoonid kui ka mõjuisikud.

Siiski, on üks asi, mida ei tasuks 1960-70ndatest üle võtta. Alt laienevaid teksapükse pole vaja kanda volangidega boheemlaslike pluusidega, vaid 2020. aastal on moes mugavamad ja maskuliinsemad rõivad ehk kombineeri oma uued lemmikteksad hoopis ülesuuruses t-särgi, mugava pusa või stiilse pintsakuga.