Brooke Cagle/ Unsplash
Valged teksapüksid ei paista olevat hetkel moepildis suured lemmikud, aga siiski on naisi, kes nende kandmist veel naudivad. Kuidas siis kanda neid nii, et nad mõjuks värskelt ja ajakohaselt ning sa ei näeks välja nii, nagu oleks just ööklubist välja astunud?

Maailmakuulus moeblogijast ärinaiseks kasvanud kaunitar Chiara Ferragni on eeskujuks mitme stiili välja kandmisel ning nüüd näitab Itaalias tegutsev naine lapseootuse moekaid hetki. Beebikõhuga staar näitab, et ka last kandes võib näha välja ühtaegu mugav, moekas ja glamuurne.

Hiljuti Instagrami postitatud pildil näitab sotsiaalmeediatäht, kuidas on üks moekamaid viise kanda välja valged teksapüksid nii, et üldmulje on cool ja mugav.

Ferragni kannab valgeid ja kulunud ilmega teksaseid valgete Converse ketsidega - see muudab jala visuaalselt pikemaks ning näeb välja mõnusalt igapäevane. Püksid vali pigem sirge lõikega kui kitsad.

Teksade peale sobita blogija näitel lohvakas ja mugav muusikast inspireeritud dressipluus ja lisa glamuurne joon värvilise kunstkarvaga kasukaga. Roosa on ideaalne ja väga moekas valik! Niisiis, igasugune valge ja mugav kets näeb valgete teksadega sobitatult ideaalne välja! Kui aga armastad kanda kontsi, siis miks mitte soetada omale valged plokk-kontsaga saapad ja Eesti tänavatel pilke püüda!

Kevade saabudes võid julgelt näidata pahkluid.