Mammu Couture lõi kevadisse kollektsiooni valged särgid, mida saab stiliseerida nii pidulikuks kui ka argiseks kandmiseks. Millist sõnumit on täna sinu tujul edastada? Erlend Staub
Mis on see särk, mis sobib kõigega? Kanna seda kas tüllseeliku, viigipükste, teksade või dressipükstega, mugav T-särk on praktiline aastaajast aastaaega ning aitab mööda saata ka mõnusad suveilmad.

Trendisuunad jutustavad, et sel aastal jäävad tumedad särgid kõrvale ning moes on kanda erksavärvilisi toone. Eriti on kogunud populaarsust kuldne, kuninglik sinine ja roheline värv, aga ka muud moetoonid. Igaveseks klassikuks jääb värvide kõrvale muidugi vana hea valge T-särk, mis sobib pea iga riideeseme, värvitooni ja mustriga kokku panna.

Embassy of Fashioni moelooja Riina Põldroosi “Embassy” kirja kandvad kõrge kaelusega pluusid astuvad värvide trendusuuna taktis.
Karli Saul

Eriti moekaid särke kaunistavad abstraktsed joonistused, mis on saanud inspiratsiooni 90ndatest ning justkui märkmikusse kritseldatud stiilis trükipildid. Suunda näitavad ka pilte kaunistavad lillemustrid ning 60ndatest ja 70ndatest välja hüpanud retrolikud kirjastiilid.

Diana Arno näitab ette, kuidas logo ja hüüdlausega särki kanda nii, et see näeks šikk välja.
Erlend Staub

Pöörasemate fantaasiaid rahuldavad gradient-efektiga ning otse loodusest inspiratsiooni ammutanud pildid, pestud värvide (tie-dye) efektid ja eriti kreatiivsed kirjastiilid.

Juba mõnda aega hiilisid moepilti ka logode ja hüüdlausetega, sõnumit kandvad särgid – ka nende trend ei näita vaibumist.