Miley Cyrus Scanpix/ AFP
Külmadel sügiskuudel on liigagi lihtne valida vana, hea ja tuttav: see sama mugav kampsun ja saapad, kiire ja „kindla peale minek“ juukse- ja meigirutiin ning lõppematud Netflixis leiduvad lemmiksarjad. Kui asi puudutab aga sinu sügistalvist juuksevärvi, soovitame mugavustsoonist välja astuda ja midagi uut proovida.

Alates külmast pruunist kuni jäise plaatinablondini – meie selle hooaja lemmiktoonid toovad värsket hingamist igaühe välimusse ajal, mil kogu ülejäänud maailm on hall. Usalda meid: selle sügistalve kõige populaarsemad värvid on ootamatult julged ja universaalselt hästi sobivad. Ole oma järgmiseks salongikülastuseks valmis!

Hõõgveini punane

Zendaya
PA Pictures/ Scanpix

Vali sellel talvel klassikalisest punasest mõne tooni võrra soojem toon: tume karmiinpunane. Zendaya juuksevärvis on noote nii heledamast kui sügavamast punasest, mis loob veatu mitmedimensioonilise tulemuse.

Hõõgveini punane

Rihanna
Scanpix/ AFP

Rihanna klassikalised patsid on värskendavalt modernsed, kuna need on veinipunast tooni.

Hajutatud balayage

Margot Robbie
PA Pictures/ Scanpix

Kui sa ei suuda otsustada, kas soovid juukseid blondiks või brünetiks värvida, võta hoopis mõlemast maailmast parim: sujuv üleminek tumedast juuksejuurest heledate otsteni. Selleks, et pimedatel talvekuudel oma välimust säravamaks muuta, raami nägu blondide salkudega, just nagu seda on teinud näitlejanna Margot Robbie.

Hajutatud balayage

Miley Cyrus
Scanpix/ AFP

Soovid veidi dramaatilisemat talvesoengut? Inspireeru Miley Cyruse juuksevärvist. Tema soeng läheb sujuvalt tuhmist pruunist üle heleblondiks, samal ajal kui tukk rõhutab (heas mõttes!) kontrasti juuksejuure ja-otste vahel.

Jäine hõbe

Cardi B
Scanpix/ Image Press Agency

Ole see jääkuninganna, kes sa alati oled olla tahtnud ning vali värske hõbedane toon veidi tumedamate juuksejuurtega.

Jäine plaatinablond

Cara Delevingne
PA Pictures/ Scanpix

Sul juba on blondid või plaatinablondid juuksed? Proovi sel talvel Cara Delevingne'i stiilis jäist plaatinablondi tooni. Boonus: selline juuksevärv nõuab palju hoolt ja pühendumist, seega saad külmadel ilmadel tihti soojas juuksurisalongis aega veeta.

Külm pruun

Gemma Chan
Capital Pictures / scanpix

Gemma Chani kerge segu neutraalsetest ja heledatest pruunidest toonidest muudab selle külma pruuni juuksevärvi ideaalseks talvesoenguks.

Külm pruun

Joan Smalls
Capital Pictures / scanpix

Joan Smallsi punakaspruunid salgud on ülimalt lihtne viis lisada tumedatele juustele mitmekülgsust. Nipp: Kaitse neid heledamaid salke koduste sügavniisutavate maskidega.

Süsimust

Kim Kardashian
PA Pictures/ Scanpix

Sel talvel ei pea sa oma juukseid lillaks värvima, et dramaatiliselt silma paista. Mustad, pikad juuksed nagu Kim Kardashian Westil on silmapaistvad, kuid näevad samal ajal iga nahatooniga loomulikud välja.

Süsimust

Camila Mendes
PA Pictures/ Scanpix

Tahad kindlaks teha, et sinu süsimust juuksevärv püsiks pikalt tumedana nagu Camila Mendesil? Kasuta värvitud juustele mõeldud sügavniisutavat maski, mis aitab värvi tuhmumist ennetada.

Soe meeblond

Blake Lively
Scanpix/ AP

Tume meeblond juuksejuure osa ning heledamad salgud ja otsad loovad ülimalt suvise, päikesesuudeldud tulemuse nagu Blake Livelyl. Ka siis kui õues sajab lund.

Soe meeblond

Bella Hadid
REUTERS - Scanpix

Bella Hadid värvis hiljuti mõneks ajaks oma klassikalised tumepruunid juuksed meeblondi tooni – jah, õige pea näeme temast inspireeritud soenguid kõikjal.

Kuum punane

Emma Stone
PA Pictures/ Scanpix

Punaseid juukseid on nii heledate kui tumedate juuste omanikel ülimalt lihtne saavutada. See lisab sinu välimusele sära ja energiat, olenemata aastaajast. Selleks, et säilitada sama säravat tulemust nagu Emma Stone'il, toida juukseid värvitud juustele mõeldud maskidega.

Kuum punane

Amy Adams
Capital Pictures / scanpix

Amy Adamsi klassikaliselt punased juuksed on just see, mis on sinu Pinteresti soenguinspiratsiooni lehelt veel puudu. Miks? Punane on elav ja näeb välja terve.

Erkblond

Kylie Jenner
Scanpix/ AFP

Jah, Kylie Jennerilt võib uut juuksevärvi inspiratsiooni saada pea igal kalendrikuul. Tema plaatinablondid juuksed, mis on madalasse krunni sätitud tekitavad meis kohese soovi samasugune soeng saada.

Erkblond

Sophie Turner
SIPA / Scanpix

Sophie Turner valib sügavuti toitva juuksemaski, et vältida oma plaatinablondide juuste muutumist kuivaks ja ületöödelduks. Õigete ja kvaliteetsete hooldustoodetega ei pea sa juuste tervist ohvriks tooma, et saavutada kaunis klassikaliselt blond juuksetoon.

Allikas: Harper's Bazaar US