Sienna Miller Reuters / Scanpix
Sienna Millerit (37) näeb eranditult inspireerivates komplektides, mille lahutamatud osad on muretus ja kergus, millega ta rõivaid kannab. See on naine, kes ei ürita meeleheitlikult äge välja näha, sest ta lihtsalt ON seda!

Unustage Vanessa Hudgens ja Blake Lively! Esimene bohoprintsess oli Sienna Miller. Palju on muutunud ajast, mil Sienna Jude Law’ käekõrval tähelepanu keskmesse jalutas. Ta ei ole enam ammu tuntud kui vaid Jude’i ekskaasa. Ka lillekrooni on ta peast võtnud.

Kuigi Siennale meeldib eklektika – ta kannab võrdselt hästi välja nii teksad ja T-särgi, nunnu suveseeliku kui ka glamuurse diivakleidi –, on tal siiski välja kujunenud üks kaljukindel lemmik, milleks on 70ndad. Ajastut meenutavad nii näitlejanna jalanõud, teksavalik, suvepluusid ning isegi soengud. Ka vastav värvigamma ehk pruuni ja beeži varjundid on Sienna favoriidid.

Naise stilist Kate Young väidab, et staariga on eriti mõnus koos töötada, kuna ta suhtub moodi kui luulesse. Välimuse pärast muretsemise asemel tahab ta lõbutseda ja naerda. Tema sasitud soengu ja värske meigi puhul ei saagi tihtipeale aru, kas ta on need teinud ise või on kasutatud professionaali abi. Tänapäeva üleviimistletud Instagrami-maailmas on see üsna eriline.
Selle komplekti teevad stiilseks ülimalt väikesed, kuid mõjuvad detailid – jalanõude eriline materjal ning kleidi tagasihoidlik ja maitsekas muster.
Foto: ADAM NEMSER, Adam Nemser/startraksphoto.com
Suure tõenäosusega on siin tegu vintage-pluusiga, mis tänapäeva teksadega koos kandes värskelt mõjub.
Foto: Edward Opi / Splash News, Edward Opi / Splash News/All Ove/ Vida Press
Sienna armastab lihtsaid, kuid põneva disaini­nõksuga kleite, mis sobivad ideaalselt igapäeva­toimetuste tegemiseks.
Foto: DARA, DAHE, DARA / BACKGRID/All Over Press/ Vida Press
Säti liibuv kudum teksavärvli sisse ning reisid tagasi “Charlie inglite” aega.
Foto: Swan Gallet/WWD/REX
Käekott, millega saad metsa seenele minna? Sienna on tabanud kaks kärbest ühe hoobiga.
Foto: LMJ/SilverHub, action press/ Vida Press
Pidulikust komplektist õhkub 90ndate minimalismile omast lihtsust, mille ehivad põnevaks tänavastiilist inspireeritud ketid.
Foto: Abaca Press, Hahn Lionel/Abaca/Sipa USA/ Vida Press