Klassikalist pintsakut või pintsak­kleiti aitab põnevaks kanda eriline vöö. Foto: Swan Gallet/WWD/REX
Emily Ratajkowski (28) on modell, näitleja, aktivist, punaste vaipade kuninganna ja üks kuumimaid naisi maailmas. Lisaks jalust­rabavalt stiilne igas olukorras.

Hoolimata Emily suurepärasest stiilitajust meenub esimesena tema Instagrami-konto, kus on kümneid ja kümneid alastifotosid. Kuhu need riided siis kadusid? Selgub, et tegemist on uue laine feminismiga, mis rõhutab naise õigust näidata oma keha just sellisena, nagu ta ise kõige paremaks peab. Ei mingit häbi oma anatoomia ega seksuaalsuse pärast!

Kompleksivaba suhtumine kehasse peegeldub loomulikult ka Emily stiilis. Üsna tihti võib teda näha mikrominis, ohtlikult sügava dekolteega kleidis või nabatopis. Ta teeb seda niivõrd enesekindlalt, et hindavateks pilkudeks ei jätku ruumi – kui ei meeldi, siis ära vaata, on Emily sõnum. Samas näib, et üks tema lemmikrõivas on ontlik klassikaline pintsak. Vahe tavapäraste pükskostüümifännide ja tema vahel on aga see, kuidas ta moeklassikat kannab. Mõnikord on jakk muundunud minikleidiks, teinekord aga “unustab” ta jaki alla pluusi panna. Ja muide, kui Emilyl on seljas T-särk, siis on sellel kas abordipoliitika- või immigratsiooniteemaline sõnum. Moel on suur jõud!
Pead soojal ajal esinduslik välja nägema? Pintsaku lõikega minikleit on ideaalne valik.
Foto: Philip Vaughan/ACE Pictures/REX
Emily näitab, mida kõike annab salliga teha.
Foto: Broadimage/REX

Looma­mustrid saavad glämmrokilikuks, kui neid kanda silmapaistvate saabaste seltsis.
Foto: Eric Charbonneau/REX

Klassikalist pintsakut või pintsak­kleiti aitab põnevaks kanda eriline vöö.
Foto: Swan Gallet/WWD/REX

Siit tuleb suvepidude inspirat­sioon – lendlev kleit + konkreetse vormiga vest.
REX

On viimane aeg lisada moe­menüüsse vaba lõikega püksid, mis sobivad nii triiksärgi kui ka napi topi kaaslaseks.
Foto: John Sheene/Ace Pictures/REX