Triiksärgid ning neist inspireeritud kleidid on alati olnud hertsoginna Meghani lemmikuteks. Pildil nähtav taevasinine kleit on Veronica Beardi looming. Scanpix
Kuigi hertsoginna Meghani stiil on pärast kuningliku perega liitumist tunduvalt peenemaks muutunud, on tema leivanumbriks endiselt lihtne triiksärk, mille originaalsest kandmisviisist tasuks kindlasti eeskuju võtta. Stiiliportaal Pure Wow analüüsib üksipulgi, milles seisneb Meghani triiksärgi fenomen ning õpetab selle nutikat stiliseerimist lahkelt Sullegi!

Paljudel on kindlasti siiani silme ees pilt Meghanist ja prints Harry’st Invictuse mängudel kudrutamas, mis oli ühtlasi nende esimene koosveedetud avalik üritus. Kuigi sellel tähtsal puhul justkui juhuslikult selga visatud valge oversized triiksärk ning katkised teksad jätsid hooletu ja vaba mulje, oli kogu tervik detailideni läbimõeldud ning näitlejari parima sõbranna Misha Nonoo äri lõi õitsele — oli ju tema see, kes Harryt ja Meghanit omavahel tutvustas ning talle ka selle valge särgi selga disainis. Justnimelt tol hetkel toimus ka selle väärika riideeseme taassünd, kuna kõik tahavad riides käia nagu hertsoginna.

Kuidas sellist muretut ja vaba looki siis saavutada? Esmalt tuleb valida õige suuruse ja lõikega särk. Toimi järgmiselt:

1. Kontrolli rinnaümbermõõtu. Nööbid ei tohi mingil juhul olla pingul, vaid peavad langema vabalt.

2. Liiguta ja võimle särki proovides ning veendu selles, et särgikaelusest midagi üleliigset ei paista, kui näiteks esimesed kaks nööpi lahti jätad.

3. Investeeri korralikku kangasse. Ainult nii võid kindel olla, et särk pesumasinas kasutuks kaltsuks ei muutu.

4. Särgi pikkus on ülimalt oluline! Ideaalse pikkusega särk ulatub kindlasti üle tagumiku.

Kuna Meghani särgikandmisstiili iseloomustavad üleskääritud käised, siis on sedagi vaja õppida meisterlikult sooritama. Toimi järgmiselt:

1. Tõsma esmalt varrukas täies pikkuses üle küünarnuki, jäädes poole biitsepsi peale pidama.

2. Võta tekkinud topelt varrukaots ning korda täpselt sama võtet, ainult nüüd jää küünarnuki juures pidama.

3. Tõmba vabalt rippuma jäänud varruka ots õrnalt tagasi, kattes 2. punktis tekkinud volti. Ära muretse, kui see näeb välja veidi lohakas. Mida lohakam, seda stiilsem.

Meghani särgisaba on eestpoolt alati püksivärvli vahele peidetud, mis loob ka tagant kaunima silueti. Kuid sedagi peab meisterlikult teostama. Toimi järgmiselt:

1. Võta särgi esiosa ning pista see puusast puusani värvli vahele.

2. Sikuta pluusi seejärel jälle veidi välja, et see jääks vabalt hõljuma.

3. Veendu, et särgi tagumine pool langeks üle tagumiku vabalt.

Viimase lihvi saad oma välimusele anda kraega, mis Meghanil on alati püsti. Toimi järgmiselt:

1. Tõsta krae üles.

2. Tee käed märjaks ning suru särgikrae vastu kaela. Hoia natuke aega. Sellisel viisil ei näe särgikrae välja triikrauaga pressitud.

Allikas: Pure Wow