Michael Korsi mustvalge seksikas komplekt tõestab mustvalge efektsust. Valge pintsaku alla võib julgelt panna musta värvi lohakalt nööbitud pluusi ning pähe siduda rätiku. Pixelformula/SIPA
Kui enamasti riietuvad eestlased sügisel tumedatesse toonidesse, pannes värvid justkui koos päikesega peitu, siis sel aastal see nii pole. Moemaailm on leidnud uue lemmiku.

Selle aasta üks moevärve on hoopis valge. Kui päevad kipuvad lühikeseks jääma ning tööle minnes ja töölt tulles on varsti kottpime, siis valge aitab ellu pisut helgust tuua. Valge värvi lembus sai hoo tasapisi sisse heledate aksessuaaridega ning nüüd on stiilne välkuda ringi üleni helgetes toonides.

Michael Korsi 2018.–2019. aasta sügistalvise kollektsiooni õlgu paljastav ning portreedega kaunistatud õhtukleit mõjub pidulikel üritustel lausa eepiliselt.
Pixelformula/SIPA

Valge mõjub elegantselt ja šikilt, luues välimusele alatooni, mis mõjub hinnaliselt, muutes riietuse pealtnäha kallimaks. Kui rõivastele lisada metallikud detailid, saab see hinnaline look veelgi enam silmapaistvust ja hoogu juurde. Sega omavahel julgelt erinevaid tekstiile, vastandlikke stiile ja heledaid toone – see muudab su veelgi huvitavamaks.

Naiseliku lõikega mustade täppidega Farrow pluus mõjub tõeliselt naiselikult ja stiilselt kantuna pea iga asjaga. Hind 65.69
Need Supply Co.

Psühholoogiliselt seostatakse valgega tihti puhtust ja vooruslikkust. Esimesena kargab tooniga seoses pähe mõte lumest, pilvedest ja valgusest, seega on tegemist igati helge tooniga, mis mõjub ergastavalt ka kandja vaimule.

Lanvini meestekollektsiooni rihmadega kaunistatud mantel sobib ka naistele.
Scanpix/ AFP

Kui ilmad kipuvad olema porised, siis võiksime jalga torgata valged kummikud. Kes heledaid pükse kanda ei julge, see valigu valge käekott või siidsall, millele talve poole pakuvad konkurentsi suur pehme soe müts ja sall.

Kuldse ja valge osav koostöö Victoria Beckhami kevadkollektsioonis sobib ka praegusesse aastaaega.
Pixelformula/SIPA
Ülerõivastest on tänavatele teretulnud heledad mantlid ja joped, mida vürtsitada julgete värvitoonidega. Keegi ei vaata viltu ka klassikalisele mustvalgele komplektile. Valged teksad sobivad ideaalselt kokku näiteks musta nahktagiga ning lateksist või nahast püksid hakkavad eriliselt mängima heleda särgiga, olgu see naiselike rüüsidega või range minimalistliku disainiga. Valget sügist!