Isabel Maranti 2018/19. aasta sügis- ja talvekollektsiooni stiilipuhtad ülepõlvesaapad on eriti efektsed minikleidiga. Kogukas nahktagi mõjub ägedalt ka teksapükstega. Naiseliku komplekti saad, kui paned selle alla lillemustrilise kleidi. FREDERIC BUKAJLO FREDERIC/SIPA
Moepildis teeb jälle ilma Metsik Lääs, nii et saame end riietada kui vesternist plehku pannud kauboid.

Nagu minevikust naasnud moesuundade puhul kombeks, on ka kauboistiili tänapäevaseks kohandatud ja uuendatud. Tänu riideid katvatele rüüsidele, volangidele, roostepunasele nahale, viimistletud ruutudele ja narmastele on Ameerika lääneosast alguse saanud stiil tõusnud uuele tasemele. Viimase lihvi annavad sellele käsitööna tehtud suured uhkete pannaldega vööd ja stiilile vastanduvad detailid.

Stiili sobib rõhutama uhke metalldetailidega nahkvöö. Alberta Ferretti kollektsioonis leidub ka kahe pandlaga variante, mida sobib kanda nii pükste kui ka laiade kleitidega.
Pixelformula/SIPA

Kauboide lemmikjalanõu on kanda kinnitanud ka tänavuse sügis- ja talvemoe saapadisainis. Juba suvel ilmusid tänavamoodi kauboisaapad, millest sügismoodi esitlenud moenädalatel said suured hitid. Olgu tegemist kõrgesääreliste või poolsaabastega, metallninade või lakknahaga, igal juhul on need saapad selle hooaja hitt. Iga kandja annab moele oma näo, riietudes kas pealaest jalatallani vesternistiili või kasutades komplektis mõnda põnevat aksessuaari.

Chloé nahkkott sobib sügis- ja talvehooaega ideaalselt ega pirtsuta, kui teda sobitatakse eri stiilidega. Kanna kas risti üle keha või käevangus.
Pixelformula/SIPA