Aasta naissportlane KSENIJA BALTA Foto: Alar Truu, Õhtuleht
Reedese päeva puhul on paslik võtta kokku töönädala tegemised ning sel puhul valisime välja viis stiilset eestlast, kes on oma stiilitunnetusega meile silma hakanud.

Liis Lemsalu on Eesti üks stiilsemaid lauljannasid, kes kannab välja nii laia lõikega velvetkangast püksid, lohvakad T-särgid, kui sillerdavad õhtukleidid. Instagrami postitatud mustvalgel kaadril esitleb naine pidulikku kleiti, mis tema kaunid jalad paljastab.

Lauljatar ja saatejuht Kethi Uibomägi armastab käia riides nii nagu talle meeldib ja meie oleme kahe käega selle poolt. Teksa aga on endiselt tõeline moehitt ja selline pükstükk on tõeliselt mugav valik, mis ei nõua liigset peegli eest aju ragistamist.

Kodumaise ehtebrändi SOMA Jewellery vedaja ja disainer Sofia Hallik kannab enda loodud kõrvarõngaid ja selle hooaja hittmustriga pluusi. Helge kaader hoiab mõtted pikalt suves.

Lauljatar ja "Padjaklubi" näitlejanna Kristel Aaslaid näeb välja nagu räpiprintsess, kandes ketiga kaunistatud nokatsit ja kaelas ohtralt kihiti kuldkeesid.


Eesti kergejõustliklane Ksenija Balta võttis uue nädala vastu stiilses veinipunases kleidis Iris Janvieri moemajast. Ilusa tooni ja põneva lõikega kleit sobib kandmiseks nii tenniste kui kontsakingadega ning kohandub kontorisse, teatrisse või peole.