Üks klassikalisemaid sügisesaadikuid on murtud roheline ehk Martini Olive, mis näeb ühtviisi kaunis välja nii halli kui ka valgega koos. (Dior)
Siis, kui ilmateade prognoosib vihma ja tuult, toovad trendivärvide sünoptikud lauale värvikaardid, mis annavad ülevaate sellest, millised tuuled hakkavad puhuma moemaailma laiuskraadidel.

Horisondil oleval sügistalvisel hooajal avaneb moesalongide vaateakendel loodustoonidest inspireeritud vaade. Veel rohelisele murule langenud kollakaspruunid lehed, sinepikarva tõmbunud metsatukad ja taevas süttiv päikeseloojang ei innusta üksnes sind oma telefonikaamerat sisse lülitama, vaid annavad heldekäeliselt inspiratsiooni ka rõivadisaineritele. Kuid sügavate looduslike varjundite vahele on trüginud ka ootamatult erksad toonid, millega oma garderoobile värskendavaid nüansse lisada.

Ceilon Yellow rikastab moepaletti vürtsika hõnguga, tuues sügisesse päikesesoojust. Nagu tassike Tseiloni teed kaneeliga, sobib see kui valatult igasse argipäeva ning moodustab kordumatu moedueti kaamelibeeži, bordoopunase või kreemja valgega. (Hermès)
Scanpix

Toome sinu ette Pantone värviinstituudi uue hooaja moevärvide paleti, mis aitab järjest hallimaks tõmbuvas linnapildis mängleva kergusega silma paista.

Just sellest sumedast bordoopunasest, mille Pantone värviinstituut punaseks pirniks (Red Pear) ristis, saab uue hooaja fashionista'de lemmik. Eriti võimsa tulemuse saad, kandes antud tooni punast pealaest jalatallani või lisades sellele hallikassiniseid detaile. (Akris)
Reuters/Scanpix