SIPA / Scanpix
Grammyde auhinnagala pakkus sel korral tõelisi üllatusi – staarid olid julgemalt ja rajumalt riides kui kunagi varem! Punasel vaibal domineerisid liigse paljastuse asemel hoopis suured vormid.

1. Cardi B üllatas kõiki teokarpi meenutavas vintage Mugler 1995 Couture loomingus, mis vajas galal liikumiseks koguni viie assistendi abi.

Cardi B
SIPA / Scanpix

2. Lady Gaga kandmas üht säärt paljastavat hõbedast Celine by Hedi Slimane'i õhtukleiti ja Tiffany ehteid.

Lady Gaga
PA Pictures/Scanpix

3. Anna Kendrick kandmas roosat Ralph And Russo sulelist kleiti, mis oli üle kuhjatud sillerdavate kivikestega, aidates tema figuuri rõhutada.

Anna Kendrick
PA Pictures/Scanpix

4. Miley Cyrus tõestas, et ka pükskostüümid võivad olla seksikad, kandes Mugleri musta komplekti ilma särgita.

Miley Cyrus
Scanpix/ AP

5. Michelle Obama sillerdas imelises spetsiaalselt talle valmistatud Sachin & Babi kostüümis, mis sobib igale pidulikule sündmusele.

Alicia Keys ja Michelle Obama
Scanpix/ AFP

6. Halle Bailey ja Chloe Bailey, kes moodustavad muusikalise duo Chloe x Halle on end tõestanud tõeliste fashionista'dena. Grammyde jagamisel kandsid nad omavahel harmorneeruvat mustvalget kombot.

Chloe x Halle
Scanpix/ AFP

7. Dua Lipa hõbedane Versace õhtukleit vajas samuti punasel vaibal liikumiseks assistendi abi, aga oli see-eest tõeline glamuuri musternäidis.

Dua Lipa
PA Pictures/Scanpix

8. USA kantrilaulja ja helilooja Kacey Musgraves puudriroosas Valentino loomingus, mis paljastab õlad ja rõhutab naiselikult pihta.

Kacey Musgraves
PA Pictures/Scanpix

9. Janelle Monae tõeliselt julges Jean Paul Gaultier loomingus, mis on ühtaegu raju, aga samas ülimalt stiilne, üllatades põnevate detailide ja läbimõeldud aksessuaaridega.

Jean Paul Gaultier.
PA Pictures/Scanpix

10. Jennifer Lopez kivikeste ja tikanditega Ralph & Russo õhtukleidis, mida täiendas laia äärega kaabu. Mitte kõik ei kanna sellist komplekti välja!

Jennifer Lopez
Scanpix/ AP