Eesti Laul 2018 2 poolfinaal salvestus 04.02.2018 Foto: Andres Putting
Sel laupäeval, 17.veebruaril selgub Eesti Laul 2018 teises poolfinaalis, kes on need õnnelikud viis artisti, kes pääsevad edasi 3.märtsil Saku Suurhallis toimuvale finaalšõule rebima eesõiguse eest Eestit Eurovisioonil esindada. Catwalk tutvus lähemalt teise poolfinaali muusikute kostüümide ja stilistikaga ning valis välja kolm kõige stiilsemat artisti.

1. Metsakutsu

Eesti Laul 2018 2 poolfinaal salvestus 04.02.2018
Foto: Andres Putting

Räppar Metsakutsu toob Eesti Laulu lavale stiilsed dressid, mida ei ole kellegi teise seljas. Nike pükstele käsitsi õmmeldud "Kucci" detailid püüavad pilku ja pilavad läbi lõbusa noodi Gucci brändi. Laulus kaasa lööv stilist ja bändi I Wear* Experiment solist Johanna Eenma esitleb räppari merch'i. Koos mõjuvad nad laval kaasaegse duona, kes teab, millised on hetke kõige kuumemad ketsid.

2. Girls In Pearls

Eesti Laul 2018 2. poolfinaal
Foto: Kairit Leibold, ERR

Võluv õdede duo Girls In Pearls on ehe näide stiilupuhtast ja ilusast minimalismist, mis ei kao sigri-migri sekka ära ning kehtestab ennast laval ideaalselt. Valged Piret Ilvese kleidid moodustavad sileda soengu ja tumeda huulevärviga ilusa harmoonia.

3. Gerli Padar ja Eliis Pärna

Eesti Laul 2018 2 poolfinaal salvestus 04.02.2018
Foto: Andres Putting

Lauljannad Gerli ja Eliis on valinud oma lugu toetama mustad Tallinn Dollsi sametkleidid, millele lisavad sära peegeldetailid. Must samet mõjub kuninglikult ja pidulikult, kaunis dekoltee ei ole liiga paljastav, aga piisav, et naiselikkust rõhutada. Muide, peeglid disainis kostüümidele Gerli Padar ise, lauljannade käsi ehib bränd nimega Olla.