Valentino Haute Couture: Kaia Gerber Foto: ddp USA/Scanpix
Legendaarse supermodelli Cindy Crawfordi noor tütar Kaia Gerber on juba mõnda aega olnud tõusev superstaar moemaastikul. Teda on näha mitmetes reklaamidest ja moelavadel ning viimane kord astus neiu üles Valentino show's. Sotsiaalmeedia ajas kihama hoopis tema meeletu soeng!

On olemas väga suured soengud, aga Valentino moelava purustas senised kõik rekordid oma viimase couture moeetendusega. Seitse modelli, kaasa arvatud 16-aastane Kaia Gerber, jalutasid Pariisis moelaval, kandes taevastesse ulatuvat ning tugevat hiiglasuurt soengut.

Uskumatult suur soeng valmis legendaarse juuksuri Guido Palau ja värvija Josh Woodi käe all.

Valentino Haute Couture Caption:Kaia Gerber
Foto: ddp USA/Scanpix

Gerber tänas Palaud Instagramis, öeldes, et "see soengu moment oli kõik ja veelgi enam". Dramaatiline soeng sai ohtralt kuulsust sotsiaalmeedias, mis on haruldane, sest tavaliselt moelavade soengutrendid nii palju tähelepanu ei saa.

Josh Wood jagas ka soengute tegemiste tagamaid, öeldes, et selleks oli vaja 50 parukat, 250 värvimise protsessi, 150 tundi valmistumist, 11 meeskonnaliiget, et seitsmele modellile pikendused valmistada. Inspiratsiooni saadi 1960ndate moeseeriatest.

Valentino Haute Couture: Vittoria Ceretti
Foto: ddp USA/Scanpix
Peab tõdema, et hiiglasuured soengud teevad moelavadel tagasitulekut – neid on näha olnud Fendi, Ralph & Russo, Chaneli show'des. Paistab, et selle aasta kõige popim juuste stiliseerimise toode saab olema juukselakk!
Valentino Haute Couture Fall Winter 2018
Foto: ddp USA/Scanpix