PA Pictures/Scanpix
Ilmselt tead palju Meghan Markle’i ja Kate Middletoni efektist. Kui mitte, siis lühidalt tähendab see seda, et kui neist kumbki kannab midagi avalikus kohas, siis inimesed üle kogu maailma satuvad sellest vaimustusse ja asi läheb massidesse. Kiirelt.

Selgub, et praegu on Meghan Markle’i efekt kõige mõjukam. Moeteemaliste otsingutega seotud platvorm Lyst analüüsis rohkem kui 20 miljonit otsingut, mis on tehtud viimase kahe aasta jooksul. Selgus, et Sussexi hertsoginna stiil on see, mis inimesi hetkel kõige enam huvitab.

Mõlema naise välimuse vastu on maailm juba mõnda aega suurt huvi tundnud ja see aina kasvab. Näiteks Meghani stiili puudutavate otsingute arv kasvas 216 protsenti ja Kate Middletoni stiiliga seotud otsingute arv tõusis 119 protsenti.

Võib-olla mäletad, kui Meghan ja Kate käisid 2018. aastal koos Wimbledonil. Meghan kandis sinise-valge-triibulist triiksärki ja valgeid alt laienevaid lohvakaid pükse. Nendest valgetest pükstest sai kohe eriliselt suur moehitt.

PA Pictures/Scanpix
Lysti andmete põhjal tõusis taoliste valgete pükstega seotud otsingute arv lausa 58 protsenti. Ja seda kõike pärast seda, kui Meghan otsustas need püksid jalga tõmmata.

Kõige suuremat huvi on Meghani stiili austajad tundnud aga hertsoginna metalse žakaarmustriga kleidi vastu, mida ta kandis prints Charles’i 50ndal rüütlikslöömise tseremoonial. Pärast kauni kleidiga avalikkuse ees jalutamist, tõusis internetis kleidi vastu huvi lausa 500 protsenti.

SIPA / Scanpix

Allikas: Marie Claire