Värvipomm Versace moodi. Võluv siidkleit saab erksa pitsiga veelgi julgema ilme. Scanpix/ PA Pictures
Sügistalviste moelavade hitt on rõivaese, mis seni on püsinud tagasihoidlikult tagaplaanil.

Eestlase jaoks on sukkpüksid alati olnud pigem praktiline rõivaese, mil on kaks otstarvet. Need ei tohi silma paista ning peavad riiete ja jalanõudega kenasti kokku sobima.

Gucci sügistalvine moeetendus Milanos innustab erksavärvilisi pitssukki välja kraamima ja neid kudumitega kombineerima.
GOL/Capital Pictures

Suureks moefopaaks on peetud läikivaid nahatooni sukkpükse. Mingil hetkel tõstsid pead võrksukad, mis pani konservatiivsema naise pisut kulmu kergitama – oli ju neil veel mõnda aega tagasi pisut halb maine küljes. Aga ei, must võrk sobib ju ideaalselt kokku lillelise või pitsmustriga kleidiga!

Kiisukõnd Halperni moodi. Loomamuster toob ka kõige tagasihoidlikuma musta kleidi ellu.
Pixelformula/SIPA

Nüüd on maailmakuulsad moemajad Versace, Gucci ja Paco Rabanne toonud tähelepanu keskpunkti sukkpüksid, mis on kõike muud kui riietusega kokku sulanduvad. Need soojad jalakallistajad on nüüd efektiks, mis annavad rõivastele täiesti uue ilme ja torkavad silma rohkem kui kunagi varem!

Mustad sukad sobivad kõigega, teab Paco Rabanne'i moemaja. Ka taevasinine pikk kleit saab sukkpükstega hoopis teise ilme.
Rick Gold/Capital Pictures
Meil siin Eestis ei jää muud üle, kui kaasa noogutada ja trend omaks võtta. Mis põhiline, jalad on ju soojas ja pealegi pole tegu jaburalt kuluka moeelemendiga.