Valentinipäeva rõivasoovitused Foto: Tiina Talumees moestuudio
Kolmapäeval, 14. veebruaril tähistavad romantikud valentinipäeva. Innukad paarikesed käivad kohtingul ja teevad teineteisele kingitusi. Loomulikult tahame kallima jaoks alati ahvatlev ja kaunis välja näha, seega mõtleme enne kohtingut hoolikalt, mida kanda. Catwalk annab mõningad soovitused, mida romantilisel õhtusöögil selga panna!

Valentinipäeva romantilisel kohtingul soovitame kanda kaunist kleidikest, mis ei oleks liiga pidulik, aga looks romantilise õhustiku nii, et kallim teab, et oled end tema jaoks riidesse pannud. Rõivad võiks küll kauni keha tugevaid külgi rõhutada, aga mitte olla liiga paljastav. Muidu jääb mulje, nagu sooviksid pärast kohtingut kohe ööklubisse tantsima suunduda, mitte temaga intiimselt aega veeta.

Valentinipäeva rõivasoovitused
Foto: Tallinn Dolls

Värvidest soovitame valida helgemad ja rõõmsamad toonid. Kõige populaarsemad on ilmselt roosa ja punane, aga praegu on väga moekas kanda lustakat lillemustrit. Kui oled musta armastaja, siis ei pane ka sellega kunagi mööda. Peaasi, et tunned end oma riietes mugavalt ja enesekindlalt. Must värv annab rohkem ruumi mängida ka aksessuaaridega. Miks mitte valida tumeda kleidikese juurde erkpunased kingad ja kanda puudriroosat pesu?

Valentinipäeva rõivasoovitused
Foto: H&M

Vaata galeriist, mida kaunist leidsime valentinipäeva kohtinguks Liina Steini, Tiina Talumehe, Talinn Dollsi ja H&Mi rõivavaliku seast!