"Nüüd me olemegi meeletu portsu otsas," tõdeb ehtekunstnik ja omanimelise ehtebrändi omanik Tanel Veenre kavalalt, vihjates uue kollektsiooni esitlusele, kus laval on ligikaudu 100 komplekti, kõik imetabaste uute mustritega. Ehtebrändi sünnipäeva puhul ilmub ka mahukas raamat.

Ehtebränd Tanel Veenre Jewellery (TVJ) tähistab tänavu 10. tegutsemisaastat. Väärika numbri puhul toimub reedel, 28. augustil kell 19.00 Noblessneri Shipyardis suurejooneline moevaatemäng "Mineralia", kus lavale jõuab uus vääriskividest inspireeritud kollektsioon - seda nii keskse sümboli kui ka reaalse materjalina. "Mineralia" ühendab Tanel Veenre kaks suurt kirge - ehtekunsti ja moe.

Brändi sünnipäeva puhul ilmub ka mahukas raamat, mis kõigile piletiostjatele kingitusena kaasa antakse. "Ma arvan, et see saab olema elamus," ütleb Tanel Veenre eesootava moesündmuse kohta.

Miks otsustas kunstnik tänases olukorras suure moevaatemängu kasuks? Kust tuli idee teha raamat? Kuidas kollektsioon valmis? Mida laval näha saab? Mis on vedelad ehted?

Lisaks ka eksklusiivsed kaadrid uue kollektsooni kangastest ja ehetest!

Vaata videost!