Foto: Cellbes.ee
Ehk oled ka sina mõnel päeval tundnud, et kleiti kanda ei soovi, aga pükstega ka kodust väljuda ei taha. Siis on suurepäraseks valikuks pükskostüüm ehk jumpsuit, mida õigesti stiliseerides võib kanda nii kontoris kui ka sõbranna pulmas.

1. Must pükskostüüm sobib kandmiseks iga päev

Sobita musta värvi pükskostüümi juurde pilkupüüdvad ehted, värvikirev käekott ja sobivad kingad — näiteks kontorisse punased balleriinad, randa rohelised plätud, sõpradega grillima lillelised ketsid või pulma kontsakingad. Võid pükskostüümi kanda kasvõi iga päev.

Kombineeri seda aksessuaaridega.


2. Pükskostüüm, mille tasub puhkusele kaasa pakkida

Kui suundud puhkusele ja sul on kohvris vähe ruumi, paki kaasa üks mugav ja praktiline pükskostüüm, mida võid muretult mitu päeva kanda. Olgu siis plaanis päev rannas või hoopis õhtune kokteilitamine hotelli baaris, stiilne jumpsuit sobib mõlemaks puhuks.

Kombineeri seda järgnevate aksessuaaridega.

3. Mustriline pükskostüüm julgetele naistele


Kuigi monotoonset pükskostüümi on lihtne erinevate aksessuaaridega sobitada ja "taaskasutada", siis julge mustriga versioon muudab sind meeldejäävaks. Olgu siis kontoris, kohvikus või mõnel pidulikul üritusel, see ei vea sind kunagi alt. Aga pane tähele, kõik muu võiks olla siis pisut tagasihoidlikum.

Valik aksessuaarid, millega kombineerida.


Laia valiku naiselikke riideid leiad veebipoest Cellbes.ee.