Foto: Anu Hammer | Stiil: Kelly Kipper, pluus Liu Jo | Jumestus: M.A.C Cosmetics Foto: Anu Hammer
Ükskõik, mida sa teed, sa pead seda armastama – vastu tahtmist tegutsemine tulemusi ei too, ütleb Kelly Sildaru elutargalt selle numbri kaaneloos.

Oma kirega, vigursuusatamisega, on ta tegelenud juba lapsest saati ja teinud seda terve Eesti, õigemini maailma ees. Kui juba 17aastaselt on tal ette näidata vigursuusatamise maailmameistri tiitel, siis võib vaid ette kujutada, kuhu see neiu veel välja võib jõuda...

Saan rahulolevalt tõdeda, et südamega ajavad oma asja ka kõik teised selle numbri kangelased ja kangelannad.

Aina kõrgemale püüdlemise juures on aga üks “aga”, mida kirglikud tegutsejad endale ehk liiga sageli meelde ei tuleta. Võib-olla mõnikord tasuks… Millal viimati puhkasid, niisama olid, märkasid, kuidas sinililled õitsevad või linnud laulavad?

Vaikuseminutite teadveloleku koolitaja Matti Orav rõhutab puhkamise ja niisama olemise tähtsust – mõtlemise režiimist tuleks end aeg-ajalt teadlikult tunnetamise režiimile viia, et ajule puhkehetki anda. Kusjuures piisab juba mõneminutilistest pausidest, et ajule restart teha. Tähtis on, et need oleksid regulaarsed.

Koolitaja lisab, et kannatuste karika vedamisest ei ole mingit naudingut – see tekitab vaid kibedust ja virisemist ning see, kui palju praegu muretsetakse, ei ole enam normaalne. Kuidas seda vähendada, kuidas olla elujaatavam, positiivsem ja sisemiselt rahulikum, räägib ta juba pikemalt lk 39.

Rohkem rõõmu!

Mari-Liis
.