Weekend Festival Baltic 2018, teise päeva stiilsed Foto: Meisi Volt
Lauljatar Grete Paia rokilik välimus Weekend Festival Baltic 2018 teiseks päevaks sündis jooksu pealt. "Ootamatult tuli info, et pean hotellist viie minutiga lahkuma ja kogu lugu," kostis Paia muiates Annele & Stiilile.

"Mingit pikka kaalumist ja mõtlemist ei olnud. Üldiselt käin igapäevaselt niimoodi riides," rääkis lauljanna, et tema stiil sõltub paljuski tujudest ja reedel oli tunne, et tahaks oma päeva lisada veidi rohkem pungilikku meeleolu.

"Võttes arvesse asjaolu, et õhtul läheb üsna jahedaks, siis muud varianti minu jaoks väga ei olnudki kui pikad mustad teksad. Saapad on mul alati lemmikud olnud - eriti just Martensid," lisas Paia, et saabastega on Weekendil liiva peal mugavam möllata. "Minu jaoks on üks ebameeldivamaid asju, kui soki sisse satub liiv. Seega vältimaks niisugust olukorda, on saapad tavapäraselt mu esimene jalatsivalik festivalidel."

Grete Paia
Foto: Meisi Volt

Eriti pilkupüüdev on aga Grete Paia haaknõeltega rikastatud tagi, millega ta soovis oma reedeõhtust tuju veelgi enam rõhutada. "Jakk pärineb mu ema poest nimega Grete," paljastab muusik, kust selliseid ägedaid riideid saab.

"Nagu sai mainitud, et ajaga polnud mul priisata, vaid pigem oli vaja kiirelt end valmis seada, siis ei olnud aega ka soengut sättida. Taas aitas hädast välja mu lemmik “bad hair day” nipp — kaabu pähe ja minekut," avaldas Paia hea nipi, kui juuksed ei hoia päris nii nagu sooviks.