Krõõt Tarkmeel
Pettekujutelma tekkeks, et kõigil läheb väga hästi, piisab sellest, kui end korraks Instagrami avarustesse uitama unustada. Vaatan sealt, et mõni julge naudib kriisile vaatamata sooja lõunamaapäikest, mõni koos kallimaga noobli restorani õhtusööki, ning muidugi kõik need ilu- ja moepildid... No tõesti ilus, vapustav. Ja mul on siiralt väga hea meel, et inimestel läheb hästi!

Samas tean ka seda, et olgu pildid sotsiaalmeedias kui veetlevad tahes, need on tihti kõigest jäämäe tipp. Tean, et kuitahes palju positiivsust ja teadlikkust inimestel ka poleks, elu võib ootamatult jalad alt lüüa igal hetkel. Meil kõigil.

Novembrikuu Anne & Stiili lugusid lugedes, luues ja jutustades mõistan sügaval sisimas taas, kui lihtne on jagada maailmaga seda, mis on hästi. Aga kui ei ole? Kui ongi väga raske, kui tundub, et väljapääsu ei ole? Muidugi alati on, aga kui seda tõesti enam ei näe? Austan tohutult kõiki neid inimesi, kes on usaldanud Annele & Stiilile oma elu varjatud ja valusa poole, isiklikud lood, mis toovad jagades pisarad silmi ning muudavad maailma ees relvituks ja õrnaks.

Neis inimestes on tugevust, mis on siirast imetlust väärt.

Mõistmist meile kõigile!