PA Pictures/Scanpix
Meghan Markle esitles Kensingtoni palees heategevusliku projekti raames oma esimest kokaraamatut, mis on ka tema esimene sooloprojekt kuningliku pere liikmena. Sussexi hertsoginna kokaraamatust "Together: Our Community Cookbook" leiab retsepte naistelt, keda mõjutas Grenfell Toweris möödunud aastal aset leidnud kohutav tulekahju.

Meghan Markle saabus kokaraamatu esitlusele, kandes erksinist mantlit brändilt Smythe, Tuxe käisteta pluusi ning plisseeritud seelikut oma lähedase disainerist sõbra Misha Nonoo loomingust. Komplektile andsid viimase viimistluse klassikalised mustad seemisnahast kingad Sarah Flintilt.

PA Pictures/Scanpix

Meghan Markle garderoob on alati, millele suurt tähelepanu pööratakse, aga nüüd keskendusid inimesed pigem sellele, kes tal esitlusel kaasas olid. Lisaks Sussexi hertsogile kaasas naine sündmusele ka oma ema Doria Raglandi.

Meghan Markle (seljaga), prints Harry ja Meghani ema Doria Ragland.
PA Pictures/Scanpix

Tegemist oli esimese korraga, kui Ragland osaleb Meghani kuninglike kohuste täitmise juures ning esimese korraga, kui ta on oma tütart avalikult saatmas pärast kuninglikku pulma. Kindlasti oli see tema üle uhkust tundva ema soe ja toetav hetk.

Infot kokaraamatu ja projekti kohta leiab rohkem videost:

Allikas: Harper's Bazaar