Elina Nechayeva Foto: Kristjan Järv
Armastatud lauljanna Elina Nechayeva avaldas Anne & Stiili juunikuu ajakirja kaaneloos, milline on tema suurim kiiks ning mida armastab ta teha siis, kui peas on segadus ja stress.

Kui paluda tal avaldada midagi, mida avalikkus tema kohta ei tea, teeb ta üllatava avalduse. Elina kirjutab nimelt luuletusi! “Kui jalutan, panen tihtilugu kõik need head emotsioonid, mida looduses viibides kogen, telefoni kirja. Kui mul on aega, siis kirjutan ka muusika juurde. Mõnikord see “hobi” läheb kella kuueni hommikul,” ütleb ta naerdes.

Loe ka: ANNE & STIILI KAANELUGU | Elina Nechayeva avameelselt elust, muusikast ja purunenud suhtest: minu partner peab arvestama, et muusika on number üks

Oma kiiksuks peab ta koristamist. “Mulle tõesti meeldib, kui igal asjal on oma koht. Näiteks et külmkapis on piimatooted kõik ühel riiulil; garderoobis riputan kleite kas värvide või fassongide järgi. Pesusahtlis samamoodi, heledad püksikud on ühel pool ja tumedad teisel. See loob kuidagi mõnusa korratunde ka peas. Kui peas on segadus ja stress, siis hakkan asju korrastama, sorteerima, liigsed asjad viskan välja. See tekitab nii hea tunde, nagu oleks lahti saanud ka liigsetest muremõtetest. Mõnikord ajapuuduse tõttu läheb kord käest, aga siis tuleb taas aeg seda luua...”