Möödunud aasta aprillis sahistati, et "Padjaklubi" näitlejanna Grete Klein vahetas oma politseinikust kallima teleseriaali produtsendi Ergo Kulla vastu välja. Kevade lõpus tuli suhe ka avalikuks ning nüüd on naise esimene beebi teel siia maailma. 

2016. aasta veebruaris ilmunud Annes & Stiilis ütles Grete ajakirjanikule Tiiu Oga, et teda ei köida suhtes raha, vaid hingeline kontakt. Ta peab end 100% suhteinimeseks. Ta on vähe üksi olnud ja talle meeldib suhte nimel vaeva näha.

Varasemates artiklites on jutt alati läinud lastele ja bioloogilise kella tiksumisele. Ajakirjaniku tahtel, täpsustab Grete. “Mul on kõik praegu väga hästi ja ma ei tunne, et mul oleks õnnest täpselt üks laps puudu,” kostis naine 2016. aastal, et üks suur, üdini naiselik unistus on Gretel tulevikuks aga küll – ilusad pulmad.

Valikuvabadus ja tolerantsus on väärtused, mis Grete jutust alatasa läbi lipsavad. Tema elufilosoofia võikski võtta kokku nii: ela ise ja lase teistel elada.

Enese suhtes on tal kui perfektsionistil latt kõrgele seatud ja pisiasjadel silm peal. “Kui midagi plaanin, siis nii peabki minema. Ja kui ei lähe, tekib väike paanika,” hindab Grete kindlat sihti ja kontrolli.