JUVEELI DISAINEHTED Foto: Mati Hiis, õhtuleht
Lauljatar Helen Adamson tunnistab hiljutises Instagrami postituses, et ta pole ammu oma keha kohta alandavaid kommentaare saanud, aga eile saabus talle üllatav kiri.

"Helen, kaota 5 kilogrammi ja sa näed kuum välja!" seisab lauljannale laekunud kirjas. "Ma ei saa öelda, et ma ei tundnud midagi seda lugedes. Ma ei tundnud enda pärast halvasti ning ma ei hakanud mõtlema, et olen paks, sest suvaline inimene ütles seda mulle. Ma tundsin halvasti tema enda pärast," kirjutab Adamson.

Lauljanna sõnab, et ta ei kujuta ette elu ilma tõeliste väärtusteta, kui kõik keerleks selle üle, milline ta välja näeb või mida maailm temast mõtleb. "Jah, uskumuse jagamine, et täiesti tervislik naine on paks, on samuti kohutav. Ma usun, et kui sa ei väärtusta seda, mis tegelikult loeb, siis sa ei saa elust siiralt rõõmu tunda."

Naine tunnistab, et on palju inimesi, kes võtavad selliseid kommentaare südamesse ning innustab ka teisi mitte laskma oma minapilti kõigutada. "Ma tahan lihtsalt öelda, et ära lase kellelgi endale öelda, mis sa oled ja mis mitte. Välja arvatud oma arstil, kes annab meditsiinilise hinnangu."

I haven't been bodyshamed for a long time. But yesterday I received a letter stating: "Helen, loose 5kg, and you'll be hot!" 🤮 • I can't say that I didn't feel anything when I read it. I didn't feel bad about myself, I didn't start to think that I am fat because a random person said so but I did feel bad about the guy. • I can't imagine a life where I don't have any of the true values and my life is just about looks and what the outside world thinks of me. And yeah, spreading beliefs that a completely healthy woman is fat, is equally awful. I believe that if you don't appreciate what really matters, you can not have genuine happiness in life as well. • I am happy that I am confident enought not to have my self image shaken because of others opinion but there are so many people who might take these comments to heart. I just want to say that don't let anyone tell you what you are and what you are not! Maybe exept your doctors medical opinion 😊 #wowyager #loveyourself #armastaennast 📸@taavitonnisson

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on