Sheila Wolf esines ööklubis Cathouse. Jaanus Lensment
Hiljuti astus Eesti suurimal burleski-show’l lavale detailideni viimistletud glamuurse välimusega saksa kaunitar Sheila Wolf. Karakteri taga on muhe pereisa Wolf Teichert, kes üle maailma esinemas käies võtab sageli ka naise ja teismelise tütre kaasa.

Istume päev enne Sticky Nipples Burlesque Revued ehk Eesti suurimat burleski-show’d Tallinna vanalinna kohvikus ja sööme hommikust. Koos meiega einestab ka Wolfi pere, kes igal võimalusel mehega kaasa reisib ja huviga uusi linnu avastab. Võimalust on selleks üksjagu, sest Sheila Wolf – rockabilly-stiili armas­tav burleskistaar – on nõutud üle maailma.

“Heteroseksuaalne drag queen ei ole paljude jaoks lihtsalt mõeldav! Aga nüüd ei jää neil midagi muud üle kui selle võimalikkusega leppida,” naerab mees LGBT-maastiku kohatist konservatiivsust.

Tema teekond burleski­maailma algas 15 aastat tagasi. Toona oli mees graafilise disaini firma omanik, kes tegi muu hulgas koostööd kahe vanema mehega, kes esinesid travestia-show’dega. “Täna­päevases mõistes olid nad drag queen’id. Nende kostüümid ja kogu see bling võlus mind.”