Scanpix
Hollywoodi staar ja kosmeetikamaailmas tegutsev igihaljalt kaunis Drew Barrymore paljastab väljaandele Byrdie, et tema teekond iseenda aktsepteerimiseni on olnud võrdlemisi käänuline. Näitlejatar tunnistab, et avalikkuse silme all üles kasvamine on kogemus, mida ei sooviks vaenlaselegi ning ühiskonna surve on teda juba maast-madalast peale proovile pannud.

“Kuigi Hollywoodis üles kasvamine oli jubedaim asi, mis ühe lapsega sai juhtuda, suutsin ma sellest p***st juba võrdlemisi noorelt läbi näha,” meenutab ta. “Lasin mõttetu kriitika alati ühest kõrvast sisse, teisest välja. Ma lihtsalt pidin seda tegema, muidu poleks olnud võimalik tervet mõistust säilitada. Võtsin väga varakult omaks mõtteviisi, et ainult mina üksi suudan ennast nii üles ehitada kui maatasa teha ning ma ei soovinud sellist võimu kellelegi teisele kinkida,“ kirjeldab ta ning lisab, et üritab samasugust ellusuhtumist juurutada ka oma tütardes.

Barrymore tunnistab, et teatud kriitika läks talle siiski korda — selline, mille kohaselt polnud ta kas piisavalt lahke, kannatlik või töökas. “Kui keegi aga kommenteeris mu keha, siis otsustasin lihtsalt, et küllap on nende endi elust midagi puudu. Sest milleks muidu kellegi teise vastu ebaviisakas olla? Sotsiaalmeedia on muidugi tänapäeval seda kõike veelgi võimendanud — vanasti pidi asju ikka näkku ütlema ja seda tihtipeale ei julgetud,” muigab ta.

“Oma keha üle juurdlemine ning iseenda vihkamine on nii tobe! Meil kõigil on niigi palju sisemisi võitlusi, millest keegi teine midagi ei tea. Mina suudan näiteks iseendale öelda tuhat korda hullemini kui ükskõik milline võõras internetiavarustes. Mulle sümpatiseerib väga nüüdsel ajal üha enam kõlapinda saavutav kehapositiivne liikumine, eriti moemaailmas. Üha enam näeme moelavadel erinevaid kehatüüpe. See on tohutu võit ja oleks pidanud algusest peale nii olema,” leiab ta.

Allikas: Byrdie