Royal family 2018 Foto: Scanpix/ PA Wire/PA Images
Printsess Charlotte on ainult kolm aastat vana, aga ta on juba praegu tohutult talendikas. Oma vanavanaema, kuninganna Elizabeth II, jälgedes on neiu omaks võtnud ka põneva hobi.

Printsess Charlotte alustas juba 18-kuuselt vanavanaema eeskujul ratsutamisega. Ekstreemselt noores eas olles kiindus pisike printsess hobustesse ning on oma ema, Cambridge'i hertsoginna Catherine julgustusel õppinud ratsutamise selgeks.

Catherine avaldas neiu hobi paraolümpia ratsutamistähele Natasha Bakerile. "Ma küsisin Catherinelt, kuidas ta lastel läheb ning ta ütles, et Charlotte naudib väga ratsutamist." Catherine tähtsustab oma tütre hobi väga ning annab parima, et sellega tegelemist tütres veelgi enam julgustada.

Printsessil on ratsutamises ka mitmeid eeskujusid. Näiteks printsess Anne ja Zara Tindall on sama innukad ratsutajad kui kuninganna Elizabeth II. Ka on tihti nähtud Charlotte isa, prints Williamit, hobuse seljas, kuna ta võtab regulaarselt osa polovõistlustest. Charlotte vanemat venda prints George'i on samuti varakult ratsutama innustatud.

Allikas: Harper's Bazaar