RAIMOND KALJULAID; JANE PALM Foto: Kristjan Lepp
Enam kui aasta eest oma ekskolleegi Jane Palmiga kokku kolinud Põhja-Tallinna linnaosa vanemat Raimond Kaljulaidi paelub naises ennekõike, kui temaga on intellektuaalselt äge ja põnev koos olla. Paar paljastas ajakirja Kroonika veergudel, et nende suhtes ei ole ka tülisid.

Kaunil paaril on jagada ka häid mõtteid, kuidas suhtes üle olla armukadedusest, kui kaaslase ümber kipub olema palju tähelepanu.

"Raimondil on tõesti väga paljude naisterahvaste tähelepanu. Aga armukadedus on nõrga hirm. Kui ma iga naisterahva osutatud tähelepanu pärast võbelema hakkan, tekib küsimus, miks ma ise ei püüa naisena kuidagi parem, tugevam või huvitavam olla. Mitte selle võistluse, vaid iseenda pärast parem olla. Nii on õigem mõelda ja toredam elada, sest hirmus elamine sööb lõpuks sind ennast ära," rääkis Jane Palm

Mis puudutab teiste tähelepanu, siis see Kaljulaidi sõnul tervitatav ja väga hea. "Kui see ei ole häiriv, siis tähelepanu ju inimest üldjuhul rõõmustab. Kui see annab positiivset tagasisidet, et sa oled äge inimene, on kindlasti põhjust rõõmustada," lisas poliitik.

Loe pikemalt ajakirjast Kroonika.