H&M x Moschino kollektsiooni esitlus: Ilomai Küttim Foto: Meisi Volt
DJ Electrana tuntud Ilomai Küttim uudistas Schlössle hotelli presidendisviidis tüdrukuteõhtu stiilis peol Eucerini kahetoimelist uudistoodet, Hyaluron-Filler öist koorija-seerumit, ning jagas ka Annele & Stiilile, mida on lisaks headele ilutoodele veel nooruslikkuse säilimiseks vaja.

"Hästi magamine ja piisav uni on kindlasti kõige tähtsamal kohal. Vähene uni paistab koheselt näost välja ning mõjutab nii üleüldist vaimset kui füüsilist enesetunnet. Ainuüksi selleks, et organism öö jooksul taastuda jõuaks ning tervena püsiks, on hädavajalik magada vähemalt 8 tundi ning mida vanemaks saan, seda rohkem üritan teadlikult vältida liiga varajasi lende nagu ka liiga hiliseid kohustusi, millega paratamatult unepuudus kaasneb," rõhutab naine une tähtsust. Kui noorena oli Ilomail kahju "oma elu maha magada", siis nüüd ei tekita nädalavahetusel pisut pikemalt unelemine enam mitte mingisuguseid süümepiinu.

Kui rääkida veel naha heast välimusest, siis selle hoiab niisutatuna just vesi. "Vee joomine on kehale ülioluline, ometi on paljudel sellega raskusi ning ei teadvustata, et mahl, tee ning muud joogid ei asenda vee joomist."

Ilomai rõhutab, et ka kohvi tarbimisega peab rohkem vett jooma: "Kofeiin viib hoopis organismist vedelikku välja, mistõttu tuleks iga tassi kohvi ning tee kohta veel vähemalt sama palju vett lisaks juua."

Kuna nahk on keha kõige suurem organ, siis vajab ta Ilomai sõnul loomulikult ka palju vett ning kuiv nahk on üks esimesi veepuuduse ilminguid. "Lugesin just hiljuti, et verepildid näitavad suuremal osal inimestest rakutasandil dehüdratsiooni ning kuust ajast korralikust vee joomise kuurist ei pruugi isegi piisata normaalse olukorra taastamiseks. Igapäevases toidus leiduv sool, suhkur pluss muidugi kofeiin ning alkohol viivad ikkagi nii palju vett orgamismist välja, et tihti tuleb vaeva näha kolm kuni isegi kuus kuud," innustab Ilomai oma välimuse ja tervise eest pidevalt hoolt kandma.

Vaata galeriist, kes veel uue Eucerini ilutootega tutvumas käisid: