Kroonika Eesti Meelelahutusauhinnad 2019 Foto: Karli Saul
Anne & Stiil uuris meelelahutusauhindade galal kõige seksikamaks naiseks kuulutatud Liis Lemsalu käest, mis teeb tema silmis inimese atraktiivseks ning mida vaatab ta esmalt mehe juures.

"Ilu on üks asi, aga iseloom on see, mis reaalselt on köitev minu enda jaoks. Kui inimene on enesekindel, tal on huumorisoon, tal on see mingisugune rahu enda sees, siis minu jaoks on see tohutult atraktiivne. Ma kohe tahan temaga rääkida ja suhelda. Minu jaoks on see esimesel kohal," rääkis Liis, et seksikus ei alga ainult välimusest.

Mida on siis vaja teha seksikaks olemise jaoks ning mida ta tiitlist arvab? "Selle valiku on mitmed tuhanded inimesed teinud ja mul on ainult austus selle ees, et inimesed viitsisid hääletada. Kindlasti toob see rõõmu ja sära silmadesse. Aga minu südant liigutavad kõige rohkem ikkagi muusikalised saavutused ja tagasiside, mis sellest tuleb," sõnab lauljanna.

"Kui vaatad esmalt inimest, siis paratamatult näed esimesena välimust. Sa ei hakka kohe temaga suhtlema," tõdeb Liis, et välimus on esimene asi, mida ka tema mehe puhul tutvudes näeb. Ei tunne ju inimest veel. "Muidu on minu jaoks huumorimeel nii tähtsal kohal, et ta oleks selline kihvt isiksus. See teeb minu jaoks mehe väga atraktiivseks. Minu jaoks välimus jääb natuke rohkem tagaplaanile," tõdeb kaunis lauljanna.