undefined
Meghan, Sussexi hertsoginna, oli sunnitud enne prints Harryga kihlumist oma sotsiaalmeediakontod ja elustiiliblogi kustutama, aga teatavasti kasutavad mitmed Briti kuningapere liikmed sotsiaalmeediat. Mõned kontod on avalikud ja ametlikud, kuid leidub ka väga salajasi.

Esiteks leidub kogu kuninglikul perekonnal ühine ametlik konto Facebookis, Twitteris ja Instagramis.

Reuters / Scanpix

Briti ajalehe Express andmetel on kuninganna Elizabeth II-l ka salajane Facebooki konto! 92aastane monarh on väidetavalt tänapäeva tehnikaga hästi kursis: tal on nutitelefon, läptop, iPad ja Facebooki konto.

Pa Images/Scanpix

Charlesi, Walesi printsi, ja ta abikaasa Camilla, Cornwalli hertsoginna elu kajastab kuuldavasti vaid ametlik konto Twitteris ja Instagramis.

AFP / Scanpix

Prints Williami ja Catherine’i, Cambridge’i hertsogi ja hertsoginna, ning prints Harry ja Meghani, Sussexi hertsogi ja hertsoginna tegemistega saab kursis olla nende elukoha, Kensingtoni palee kontode kaudu (Twitteris ja Instgramis). Aga kes noortest ise sotsiaalmeediat kasutab?

Empics/Scanpix

Catherine’il on konto pereteemalisel veebilehel Mumsnet, et selle foorumis teiste emadega anonüümselt suhelda, väidab Briti ajaleht The Mirror.

Pa Images/Scanpix

Prints William sotsiaalmeediat ei kasuta.

SIPA / Scanpix

Prints Harry aga on sotsiaalmeediaga vägagi tuttav. Kui aastal 2012 jõudsid avalikkuse ette pildid paljast Harryst Las Vegases, kästi tal kuuldavasti oma pikaajaline salajane Facebooki konto sulgeda. New York Daily News vahendas, et Harry varjunimeks oli seal Spike Wells. Meghaniga suhet alustades oli tal ka salajane Instagrami konto, millelt ta jälgis Meghanit, lähedasi sõpru ja heategevusorganisatsioone, väitis Briti ajaleht The Sun. Pole teada, kas see on tal endiselt alles.

Empics/Scanpix

Meghani salakontodest pole kuuldusi levinud, aga arvestades seda, kuivõrd ta varem sotsiaalmeediat armastas, oleks üllatav, kui ta on seda enam üldse ei kasutaks.

Allikad: thecut.com, canoe.com