BonBon Lingerie
Stilist ja disainer Jana Hallas on tõeline multitalent, kes ka siiani, 48aastaselt, suurepäraselt modelli rolli sobib.

Imekaunis Jana Hallas on taasleitud muusa BonBon Lingerie kollektsioonile Foxy Ladies, poseerides 11 aastat hiljem uuesti värskes pesukollektsioonis.

Jana Hallas
BonBon Lingerie

"Foxy Ladies on üle pika aja esimene täissiidist ekslusiivne kollektsioon, mis on inspireeritud erinevate ajastute väljapaistvatest naistest, kellel oli eriline oskus oma naiselikkust elegantselt kasutada, et saavutada eesmärke," kommenteeris brändi esindaja Triin Randloo.

Loe lähemalt ka: Jana Hallas näitab sensuaalsel kaadril tippvormi: mis oleks loomulikum kui alasti inimkeha

Jana Hallas
BonBon Lingerie

2007. aastal oli Jana Hallas disainer Tiiu Roosma esikmodell. "Jana maagiline ilu lummas mind, ta andis noortele modellidele iga nurga alt silmad ette. Jana tegi minust mingit lugu kuhugi ajakirja ning sellest ehk sai mõte alguse. Või oli see vastupidi, igatahes oli väga mõnus ja soe koostöö," kommenteeris Roosmaa.

Jana Hallas
BonBon Lingerie

Hallas panustas seekord kollektsiooni loo loomisel ingliskeelse sloganiga "Foxy Ladies: Wear FIERCELY with grace. It will empower you!"

Jana Hallas
BonBon Lingerie

"Kollektsioon viib meid tagasi eelmise sajandi 60-ndate lõppu ja 70-ndatesse, olen alati end tundnud sobituvat just selle ajastu vibe'i. See on üks põhjustest, miks mind paluti ja miks mina nõustusin olema kollektsiooni muusa," lisas Hallas.