Presidendi vastuvõtt Roosiaias. Anne & Stiili lemmikud Foto: Meisi Volt
"Mul on väga tore koostöö Iris Janvieri moemajaga," rääkis kiiruisutaja Saskia Alusalu Roosiaia vastuvõtul, et usaldab nende soovitusi väga. Naine valis selga just nende beeži piduliku kleidi.

"Kuna enamuse ajast on mul seljas trenniriided – kas uisukombe või mingit sorti dressid, siis nendes ma tunnen ennast kõige mugavamalt ja kodusemalt," selgitas Saskia. Kleite valib ta selga selle järele, et tunneks end nendes iseendana, aga samas usaldab moemaja nõuandeid.

Väga tihti uisutaja end nii üles ei löö: "24.veebruaril ma ei ole kunagi vastuvõtule jõudnud, sest see on mu võistlushooaja ajal. Tegelikult on see mu esimene presidendi vastuvõtt, varem pole võimalik olnud. Siis on veel spordiaastatähtede auhinnagala, aga seda väga tihti ei juhtu."

Presidendi vastuvõtt Roosiaias. Anne & Stiili lemmikud
Foto: Meisi Volt

Niisama peoleminekut samamoodi naise elus väga ei toimu. Küll on tore vahel kleit selga panna ja sööma minna, aga suuremat sättimist ja valmistumist selle juures ei ole. "Tänapäeval on kõik nii casual ka, näiteks kohvikutepäevale saab panna kleidi ja ketsid ja ikka see töötab koos kenasti."

Ketse kannab naine päris palju: "Tallinna vanalinna tänavatel on päris keeruline kingadega käia, siis on vahel lihtsam valgete ketsidega minna."