Krõõt Tarkmeel
Palju õnne! Muusikul ja tuntud saadete juhil Karl-Erik Taukaril on täna tähtis päev, tähistades 30. sünnipäeva. Sel puhul meenutame tema persoonilugu, kus mees räägib nii oma stiilist, viisakusest kui suhtest kallima Kerli Kivilaanega.

Karl-Erik ütleb, et otsekohe tunneb võib-olla ära kire. Tunnetuseni, et teine saab sinust nii hästi aru, läheb aega. Ta usub, et iga suhe toob inimeses esile külgi, millel varem ei ole olnud võimalust avalduda. Nii on Karl-Erik ja Kerli harjunud, et saavad tähelepanu ja huvi võõrastelt, olgu vastas- või oma soo esindajatelt. Ses suhtes valitseb vastastikune mõistmine.

Küll on Karl-Erik armukadedust tundnud ning olnud selle objektiks varasemas elus. “Kindlasti põhineb armukadedus osalt tähelepanuvajadusel,” lausub ta. “Kõlab vanamoodsalt, aga mingid asjad vist tulevad ajaga? Keskealisi paare vaadates tundub, et kui aeg on midagi nende vahelt uhtunud, on see armukadedus. Kas pole enam kirge või on lihtsalt aru saadud, et see on ajaraiskamine? Armukadedus on suhte arengus rudiment nagu pimesool inimese organismis.”