ERGO KULD, GRETE KLEIN Foto: Martin Ahven, Õhtuleht
Värskest Kroonikast saab lugeda Grete Kleini ja Ergo Kuld pulmade kohta ning sellest, mis just nende suhte eriliseks teeb. Muuseas avaldasid mõlemad, mis on nende meelest hea suhte saladus.

"Hea suhte saladus seisnebki ilmselt selles, et suhe oleks hea," räägib Grete. "Ja ma ei mõtle siin ideaalsust. Ideaali pole olemas, aga hingesugulase tunned juba kaugelt ära. Arvan, et kõige olulisem on jääda iseendaga ausaks. Küsida endalt, kas ma olen oma partneriga õnnelik. Tihti ollakse koos mugavusest, harjumusest või hirmust üksiolemise ees." Kaks inimest ja nende toimimine suhtes on Grete sõnul üks keerulise valemiga kalkuleerimine. "Aeg-ajalt tuleks lihtsalt kontrollida, kas mõlemad osapooled saavad oma tehtele ikka sama tulemuse."

Grete jutule lisab Ergo, et hea suhte saladuseks on koosolemise ilu ja suure tunde laines surfamine, milleks on vaja julgust ja tasakaalu. "Järjepidevus ja paindlikkus tasuvad end ajapikku ära. Oluline on see tunne ära tunda ja lasta sel end kanda. Ülejäänu on argised toimetused ja ootamatused, millel laias plaanis pole tähtsust," teab ta.

Loe pikemat intervjuud värskelt abiellunud paariga äsja lettidele jõudnud Kroonikast.