Susan Lucci Foto: ddp USA/Scanpix
Sarjas "All My Children" Erica Kane'i tegelaskuju surematuks näidelnud seebiooperitäht tegi tagasituleku kuulsusesse sotsiaalmeediastaarina ning fitnessi harrastaja ja eeskujuna.

Näitleja Susan Lucci on küll juba 71 aastat vana, aga näeb välja justkui 40. Nii nagu ka teised staarid, kes on pidanud liikuma oma tegemisi kajastama sotsiaalmeediasse, nägi ka tema vaeva, et Instagrami omaks võtta.

"Ma olen loomult privaatne inimene, seega ma ei arvanud, et see võiks olla minu jaoks." Kaks aastat tagasi puhkust veetes otsustas naine sotsiaalmeediale võimaluse anda. "Ma panin bikiinid selga, abikaasa tegi mõned pildid ja sõber soovitas need Instagrami postitada." Seksikas kaader naisest lainete vahel hullamas kogus internetis tohutult populaarsust ning Lucci avastas, et Instagram võib olla vahend oma fännidega ühenduses olemiseks.

Kuigi mitmed küpses vanuses naised kurdavad, et oleks justkui nähtamatud, siis Susan Lucci on kõike muud. Teda jälgib üle 87 000 inimese, kes saavad aimu nii tema snäkkide eelistustest, kui Pilatese treeningutest. "Ma tunnen end sama hästi, kui oma 20ndates ja 30ndates, võib-olla isegi füüsiliselt," kostab naine.