JESHOOTS.COM/ Unsplash
Õhus on armastust – seda sõna otseses mõttes! Uus uuring ütleb, et sädemeid süttib õhus palju rohkem, kui sa võisid arvata, ja ma ei räägi seadmetest, mis lennukites võivad plahvatada.

Panganduskontsern HSBC uuris 5000 reisija seast üle maailma nende lennukogemuste kohta ning pardal sõlmitud suhete ja tutvuste kohta ning selgub, et üks 50-st reisijast on lennuki pardal saanud tuttavaks oma elu armastusega.

Uurimus viidi läbi 2018. aasta juulis ning vastajate seas on reisijad 141-st riigist üle maailma. Selgub, et 16 protsenti reisijatest on saanud lennu jooksul ka hea uue ärikontakti ning 14 protsenti inimestest on sõlminud pikalt kestva sõprussuhte. See ei ole sugugi üllatav, sest 51 protsenti vastajatest ütlesid, et neil on olnud lennul vestlus võõraga.

Kui soovid ka ise oma järgmise lennu jooksul mõne erilise inimesega kohtuda, siis selle jaoks on olemas koguni äpid, mis aitavad kaasreisijatega ühendusse astuda. Näiteks btrfly aitab sul ühenduda reisijatega 380-s lennujaamas üle maailma. Planelyworks aga on nagu sotsiaalmeedia, mis aitab sul ühenduda inimestega, kellel on sarnased huvid.

Allikas: Health.com