ActionVance/ Unsplash
Kas seksi saab õppida? Olen raamatutest õppinud sotsioloogiat, saksa keelt ja isegi joonistamist, aga kord tekkis mul küsimus: kas raamatust on võimalik õppida ka seksi? Avasin seksiõpiku esimeselt leheküljelt, käärisin käised üles ning hakkasin pihta!

Noorena hoidsin oma süütust, nii kuis suutsin, ja jäin seetõttu isegi mitmest peikast ilma. Kui lõpuks 21aastasena mu kirsike nopitud sai, avastasin pettumusega, et mulle ei meeldigi seks. Seks oli üsna tüütu hind, mida tuli maksta suhtes olemise eest.

Kui mõni aeg hiljem sõbrannale kurtsin, et üldse seksida ei taha, noogutas ta: "Mina ka mitte! Tänu taevale, et keegi mõtles välja suhuvõtmise!" Üliviksilt kontoritöötajast sõbrannalt poleks ma midagi nii riivatut kuulda oodanud! Ta jätkas: "Suuseks tundub palju ebameeldivam, kui see on. Ja meestele meeldib see nii väga, et iga kord, kui seda teed, jääb ta sulle otsekui teene võlgu. Minett käib palju kiiremini ja lihtsamini kui tavaseks." Sain julgustust ja otsustasin seda kunagi katsetada. Aga nädalast nädalasse ei suutnud ma ennast kokku võtta, et asi ära proovida.
Lõpuks kohtusin mehega, kes nüüdseks on mu abikaasa, ja tahtsin äkitselt kõiki neid seksiasju vägagi teha! Avalikus kohas, eest ja tagant, restorani WCs ja nii edasi. Milline seksuaalrevolutsioon – ma sain lõpuks aru nendest filmidest, kus inimesed kire nimel lollusi korda saadavad!
Nüüd on mõned aastad möödunud ja meie kirglik eluviis taltunud. See aga ei tähenda, et seks oleks kehvemaks läinud – vastupidi! Mind hämmastab ikka veel, et seks muutub aina paremaks. Eriti nüüd, kus raamatust trikke õpin.
Mõni aeg tagasi märkasin ühes naisteajakirjas testi tehes, et ei oska vastata küsimusele, kas armatseme kord nädalas või kord kuus (või üldsegi kord kolme kuu jooksul?!). Testi tulemus soovitas proovida uusi asju ning nii võtsingi jalge alla tee raamatupoodi, mille riiuleil tuulates leidsin teose "Kodune seksijumalanna". Sirvisin seda ja viisin koju. Eeskätt sellepärast, et suuseksi tegemise õpetused olid nii pikad ja põhjalikud, et vajasid tähthaaval järeleproovimist.